Değişim ve İade Şartları

Değişim koşulları:

www.happymilk.com.tr sitemizden aldığınız ürünler ile ilgili beden veya ürün değişimi talebinizin olması durumunda, Siparişiniz size ulaştıktan sonra 14 (on dört) gün içerisinde değişim istediğiniz beden/numara stoklarımızda mevcut ise değişim yapılmaktadır. Değişim için;

*Değiştireceğiniz ürünün size özel olarak tasarlanmamış olması, etiketlerinin kesilmemiş olması, yıkanmamış ve giyilmemiş olması, herhangi bir şekilde zarar görmemiş olması ve yeniden n satılabilirliğini bozulmamış olması gerekmektedir.

*Ürün ile birlikte faturanın 2. Nüshasının doldurularak göndermeniz gerekmektedir. Faturada yer alan iade bölümünde ürünü kodu, adı, neden değiştireceğiniz, hangi ürün ile değiştireceğiniz bilgileri ile tarih ve imza kısımlarının mutlaka doldurulmuş olması gerekmektedir.

*Değişim durumunda iade ettiğiniz ürünün kargo masrafı bize aittir. Aşağıda yer alan kargo firmaları ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz.Belirtilen kargo firması dışında farklı bir firmayla ve/veya şirketimiz cari hesabı dışında gönderilen kargoların ücreti kabul edilmeyecek ve iade işlemi sırasında müşteriye yansıtılacaktır.

 

*Yeni gönderilecek ürünün kargo ücreti alıcıya ait olacaktır.

 

Değişimi yapılan ürünler arasında fiyat farkı olması durumunda;

*Yeni ürünün fiyatı daha yüksek ise aradaki farkın müşteri tarafından havale/eft ile ödenmesi gerekmektedir.

*Yeni ürünün fiyatı daha düşük ise aradaki fark tutarı ödeme yapılan kredi kartına veya bildireceğiniz IBAN no veya banka hesap numarasına geri yatırılır.

 

İade koşulları:

www.happymilk.com.tr sitemizden aldığınız ürünler ile ilgili beden veya ürün iade talebinizin olması durumunda ürünü 14 (on dört) gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade için;

*İade edeceğiniz ürünün size özel olarak tasarlanmamış olması, etiketlerinin kesilmemiş olması, yıkanmamış ve giyilmemiş olması ve herhangi bir şekilde zarar görmemiş olması ve yeniden satılabilirliğini bozulmamış olması gerekmektedir.

*Ürün ile birlikte faturanın 2. Nüshasının doldurularak göndermeniz gerekmektedir. Faturada yer alan iade bölümünde ürünü kodu, adı, neden iade edeceğiniz bilgisi, tarih ve imza kısımlarının mutlaka doldurulmuş olması gerekmektedir.

*İade durumunda iade ettiğiniz ürünün kargo masrafı bize aittir. Aşağıda yer alan kargo firmaları ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz.Belirtilen kargo firması dışında farklı bir firmayla ve/veya şirketimiz cari hesabı dışında gönderilen kargoların ücreti kabul edilmeyecek ve iade işlemi sırasında müşteriye yansıtılacaktır.

*İade ettiğiniz ürün tutarı ödeme yapılan kredi kartına veya bildireceğiniz IBAN no veya banka hesap numarasına geri yatırılır.

 

Değişim ve iade adresi:

Anne ve Anne İnternet Hizm. Tic. Ltd. Şti.

Levazım Mahallesi Büyükdere Caddesi Koru Sokak Zorlu Center Teras Evler Rezidans No:2/150 Beşiktaş - İSTANBUL

Tel: 0530 265 75 08

      0530 265 75 09

 

İADE VE DEĞİŞİM İŞLEMLERİNİZDE GÖNDERİNİZİ ARAS KARGO "1423038011206” CARİ KODLU "ANNE VE ANNE İNTERNET HİZMETLERİ TİC. LTD. ŞTİ" HESABINI ÜZERİNDEN YAPMANIZ GEREKMEKTEDİR!