Gizlilik ve Güvenlik

BİLGİLERİNİZ 3.ŞAHISLARLA KESİNLİKLE PAYLAŞILMAYACAKTIR

 

happymilk.com.tr (happymilk), siz müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, adres, vs. ) sizlerden talep etmektedir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Yasal olarak belirlenen çerçevede toplanan ve saklanan bu bilgiler müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma” çalışmaları sadece happy milk bünyesinde kullanılmaktadır.

Happy milk, alışveriş süresince topladığı bilgileri, müşterinin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve satmamaktadır. Happy milk’den gönderilen maillerin üst kısmında bulunan "happymilk bültenini almak istemiyorsanız lütfen tıklayınız” linkine tıklayarak mail gönderim listesinden kolayca çıkarabilirsiniz.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.


Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde www.happymilk.com.tr veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin happymilk.com.tr ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. www.happymilk.com.tr herhangi bir şekilde girdiğiniz kredi kartı bilgilerini göremez.


Tüm kredi kartı bilgileriniz 256 bit SSL sertifikası ile korunmaktadır.


happymilk(www.happymilk.com.tr)’ye aşağıda yer alan bilgilerden ulaşabilirsiniz.

Adres: Levazım Mahallesi Büyükdere Caddesi Koru Sokak Zorlu Center Teras Evler Rezidans No:2/150 Beşiktaş - İSTANBUL

(Depo) Mecidiyeköy İş Merkezi Şehit Ahmet Sok. No:4 Alt Pasaj No:21 Mecidiyeköy/İstanbul

Telefon:  0530 265 75 08 - 0530 265 75 09
Email: info@happymilk.com.tr